Црниот фустан како вечна модна инспирација

Време е да се потсетиме на класиката – без оглед дали црната боја е меѓу вашите омилени бои кога модниот стил е во прашање, веруваме дека во случајот „мал црн фустан“ сите го делиме истото мислење – не постои ниту еден моден тренд кој ова парче од гардероберот некогаш би го исклучил.
Со црниот фустан никогаш нема да погрешите, посебно кога ќе ја облечете во елегантна варијанта како на пример: коктел, вечера или многу лесно можете да ја искомбинирате во лежерни прилики или денски да ја искомбинирате со вашите омилени патики.
Во продолжение поглдеднете ги сликите со црни фустани речиси за секоја можна прилика како вечна модна инспирација.

 

Related Posts

Поддржете не' со клик на Like копчето ↓

Ни значи вашата поддршка 🙏🧐


This will close in 59 seconds