Да им помогнеме на имигрантите кои патуваат долж пругата! Заклучно со синоќешната несреќа во која животите ги изгувија 14 жители на Авганистан и Сомалија, бројот

Read More

Семејството Николови од Кочани изразија огромна благодарност до сите хумани луѓе од цела Македонија кои несебично им помагаат во најтешките моменти, донираат ги бодрат цврсто да истрајат

Read More

Поддржете не' со клик на Like копчето ↓

Ни значи вашата поддршка 🙏🧐


This will close in 59 seconds