Сабота , Јуни 24 2017
Колумни
You are here: Home / Вицеви / Разно

Category Archives: Разно

Св. Валентин е на повидок, а вие сте сеуште без идеја за подарок?

Св. Валентин на повидок, а вие сте сеуште без идеја за подарок?

Св. Валентин се ближи, а Вие сеуште немате идеја што да му подготвите на вашиот сакан или сакана? Не грижете се и без паника, ние сме тука да ви помогнеме и да ви дадеме неколку корисни совети. - направете вечера во домашна, интимна атмосфера. Доколку е изводливо, заминете во викендичка и вечерта поминете ја со чаша вино покрај каминот, опуштајќи ... Read More »

Пронајдена е двојничката на Џастин Бибер!

Пронајдена е двојничката на Џастин Бибер!

Си личат, зар не?  Read More »

Виц – Слепец

kavadarci-negotino-vic

Жената мие садови во кујната а од дневната соба слуша како мажот вика : “Абе што праиш будало една… Неее, Нее бе!!! Пу да ти е*ам слепецот!” Жената му вика на мажот од кујната: ” Абе пак гледаш фудбал?” Мажот:” Не…ја гледам нашата свадба!” Read More »

Љубов во пијанство

on.net.mk_400079

  Една вечер доаѓа мажот пијан дома и крши неколку садови кои се наоѓаат во куќата, повраќа и паѓа на подот пијан… Во тој момент жената сепак со тешки маки му помогнува на својот маж, го чисти и успева со големи маки да го подигни од подот и да го однеси во спалната соба, а потоа почна да ги расчистува ... Read More »

Виц рунда бр. 2

Smiley Face_SantaHat

  Доаѓа човек кај фризер: - Добар ден, може ли едно стрижење? - Може. Како сакате? - Па вака. Од едната страна остави ми дупка голема колку една шака, а до другата 3-4 помали дупчиња. Одзади опашките да ми бидат нерамни, а шишките да бидат закосени и изретчени. - Па не знам дали ќе знам така да ве истрижам. - ... Read More »

Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better