Mерил Стрип, славната добитничка на Оскар за улогата во „Крамер против Крамер“ од 1979-та (има рекорден број номинации за оваа награда, дури 16), со својата

Read More

Дваесет и петти септеври, Јужна Каролина, САД. Впрочем, мигот додека го пишувам ова е се уште дваесет и четврти, со оглед на шестчасовната временска разлика меѓу

Read More

Поддржете не' со клик на Like копчето ↓

Ни значи вашата поддршка ??


This will close in 59 seconds